مشاوره تلفنی ازدواج 24 ساعته

مشاوره تلفنی ازدواج هم مانند هر امر مهم در زندگی لازم است . ما برای تصمیم گرفتن برای امر مهم ازدواج نیاز به مشاوره ازدواج داریم . برای اینکه از میزان آمادگی خود برای ازدواج مطلع شویم نیاز به مشاوره تلفنی ازدواج داریم . هر شخص میتواند برای دانستنی های قبل از ازدواج ، مشاوره تلفنی ازدواج انجام دهد . در بیشتر موارد رویاها وخواسته های ما با موقعیت جسمی ، فکری ، اقتصادی و یا فرهنگی ما متناسب نیستند .

برای اینکه ما فرد مناسب برای ازدواج خود انتخاب کنیم باز هم نیاز به مشاوره ازدواج داریم . مشاوره تلفنی ازدواج فقط برای قبل از ازدواج نیست بلکه بعد از ازدواج هم لازم است . برای اینکه فرد ایده ال زندگی ما همواره در کنار ما احساس خوشبختی کند . و برای اینکه ماهم احساس آرامش داشته باشیم بایدبه دانستنی های بعد از ازدواج اهمیت دهیم .

https://aparat.com/v/cdf6o

مشاوره تلفنی ازدواج

برای انتخاب همسر باید به خیلی از فاکتورها توجه داشته باشیم . یکی از این عوامل تناسب فرهنگی است . تناسب فرهنگی راه معاشرت خانوادگی را هموارتر میکند . دیگری سطح تحصیلات و بهتر است بگوییم سطح معلومات است . فرد باید با شریک ازدواج خود راحت ارتباط علمی برقرار کند . بتواند از او یاری بگیرد و به او یاری دهد . ویژگی های شخصیتی دو طرف باید همخوانی داشته باشد . این ویژگیها را ممکن است ما به دلایلی درست تشخیص ندهیم ولی مشاوران میتوانند راهنمای خوبی برای ما باشند . طرح سوالات قبل ازازدواج اهمیت بسیار زیادی دارد . طرح سوال و چگونگی مطرح کردن آن . در نظر گرفتن یک مکان زندگی خوب هم مهم است . یک مکان زندگی خوب یعنی تناسب با مکان زندگی خانواده دختر و دوستانش . اگر زوجین مسلمان هستند باید از قوانین ازدواج در اسلام مطلع باشند .

Image for post
Image for post

چت مشاوره ازدواج آنلاین رایگان

مشاوره ازدواج تلفنی میتواند ما را همه مراحل زندگی یاری دهد . در این زمانه که زندگیها با پیچیدگیهای خاص خود همراه است اکثر قضاوتها اشتباه میباشد . قضاوت باید بی طرفانه و بدور از غرض ورزی شخصی باشد . قضاوت باید بدون پیش داوری باشد . ما همیشه قضاوت در امور زندگیمان را بدست کسانی میسپاریم که یا شدیدا طرف ما هستند یا همسرمان . مشاوره ازدواج تلفنی میتواند این سدها را از سر راهمان بردارد . مشاوره خانواده باعث میشود مشکلات ازدواج ما کمتر شود . ازدواجها را میتوان در چندعنوان بررسی کرد . ازدواج دائمی — ازدواج موقت — ازدواج مجدد — ازدواج سنتی — ازدواج مدرن — ازدواج سپید و ازدواج اینترنتی . مشاوره ازدواج تلفنی برای انواع ازدواجها حرفی برای گفتن دارد چون هرروزه با افراد مختلف گفتگو میکند . هر زندگی تجربه جدیدی به همراه دارد . یادمان باشد هیچکس هنگام آغاز متوجه اشتباه خود نیست .

مشاوره ازدواج تلفنی به شما این امکان را میدهد تا تجربه های تلخ واشتباه دیگران را تکرار نکنید . همه وقتی دست به کاری میزنند فکر میکنند بهترین و درسترین راه را انتخاب کرده اند . مشاوره ازدواج تلفنی از تجربه دیگران به نفع شما استفاده میکند . شما از کسانی بهره میبرید که اصلا آنها را ندیده اید و تا آخر عمر هم نخواهید شناخت . ازدواج در ایران مانند هر کشوری با اصالت قومی وتمدن دیرینه از اهمیت خاصی برخوردار است . ایران ازدواج را آیین مقدسی میداند که به راحتی نمیتوان از کنار آن گذشت . پایبندی به خانه و خانواده از اصول اصلی زندگی ایرانیان به شمار میرود که البته از برخی جهات ضررهایی هم دارد . خیلی از عمرها که به پای این پایبندی تباه شده است . چه فرزندانی که روزگارشان به سختی گذشته است تا مبادا این اصل زیر پا گذاشته شود

چت مشاوره ازدواج رایگان در واتساپ

مرکز مشاوره ازدواج تلفنی از شما میخواهد از حقوق خود استفاده کنید و برای حق خود احترام قائل شوید . مرکز مشاوره ازدواج شما را با حقوقتان اشنا میکند . اگرازدواج مجددی در قانون تعریف شده پس حق طلاق هم احترام گذاشتن به خود است . اگر همسر شما نمیخواهد شما را از حقوقتان بهره مند کند . اگر به تربیت فرزند اهمیت نمیدهد لازم است او نیز از برخی حقوقش محروم شود . تربیت فرزند فقط تادیب کردن نیست بلکه درست زندگی کردن والدین نیز نوع مهم تربیت است . مرکز مشاوره ازدواج تلفنی شما حقوق شما و فرزندتان را یاد آوری میکند حقوقی که ممکن است تا کنون برای خود قائل نشده اید . حق ازدواج قوانینی دارد که برای دو طرف چارچوب ها را تعیین میکند . با ارتباط با مرکز مشاوره ازدواج تلفنی آگاهانه زندگی کنید و از زندگی مشترک لذت ببرید .

در ازدواج های امروزی برخی محدودیت های ازدواج از بین رفته و یا کمرنگ شده است . مانند اختلاف سنی زن و مرد . در قدیم یک دختر کم سن و سال با مردی شاید بیست سال ازخودش بزرگتر ازدواج می کرد . اکنون پسران بسیار جوان با زنان مسن و میانسال ازدواج میکنند که بیشتر این ازدواج ها ازدواج اینترنتی است . در ازدواجهای اینترنتی یک پسر با یک دختر یا یک بانو آشنا میشود . آنها از طریق صحبت کردن و یا چت کردن با خصوصیات اخلاقی هم آشنا میشوند . حال در این صحبتها صحت یا سقم حرفها مشخص نمیشود . البته کسانی که زیاد چت میکنند برای کشف درستی حرفها ترفندهای خاص خود را دارند . بعد از مدتی تصمیم میگیرند ازدواج کنند . در برخی موارد این ازدواجها موفق و درخیلی موارد نیز نا موفق است . بازهم در این باره صحبت خواهیم کرد .

مشاوره ازدواج تهران

مرکز مشاوره تلفنی ازدواج با داشتن تجربه دراین زمینه راهگشای خوبی است . مرکز مشاوره تلفنی ازدواج میداند کسی که در دنیای واقعی نتوانسته در انتخاب همسر موفق باشد چه خصوصیاتی دارد . مرکز مشاوره تلفنی ازدواج تمام جوانب همسریابی مجازی را سنجیده و دراختیار شما خواهد گذاشت . واقعیت اینست که حرفهایی که در محیط مجازی رد وبدل میشوند اکثرا برای سرگرمی است . کارمندی که میخواهد ساعت بیکاریش را بگذراند . بازنشسته ای که قادر نیست در اجتماع به صورت حقیقی ظاهر شود . جوان بیکار و یا بیماری که امکان ازدواج و یا داشتن شغل مناسب ندارد . و یا کسانی که دارای اختلالات ذهنی و روانی هستند . البته هستند کسانی هم که با دلی پاک و بی آلایش به دنبال دوست ویا همسر دلخواهشان هستند . بازهم پیشنهاد ما به اینگونه افراد مشاوره خانواده است .

بماند که در دنیای مجاز ممکن است پسری برای تفریح نقش زن و یا بانویی نقش مرد را بازی کند . کسی که به دنبال منافع شخصی است نقش یک عاشق را بازی کند . کسی که به دنبال عشق است روح تشنه مغرور خود را از زیر پا گذاشتن عشق سیراب کند . مشاوره روانشناسی برای اینگونه افراد لازم است . به هر حال دنیا دنیای مجازی است و هر اتفاقی ممکن است بیفتد . در دنیای مجازی و یا اینترنتی ممکن است دوستی با فردی از یک کشور با کسی در کشور دیگر اتفاق بیفتد یادمان باشد دنیای رایگان اینترنتی این فرصت را دراختیار کسانی میگذارد که برای حرفشان پولی پرداخت نمکنند . شاید بتوان به برخی حرفهای این دنیا ی مجازی « حرف مفت »اطلاق کرد . سیر وسفر در این دنیا شاید شیرین باشد اما احتیاط بیش از اندازه را میطلبد .

مشاوره قبل از ازدواج آنلاین

مشاوره تلفنی ازدواج آویژه با داشتن مشاوران آگاه و متخصص همراه شماست . مرکز تلفنی ازدواج آویژه برای شما آرزوی خوشبختی دارد . مرکز تلفنی ازدواج آویژه با شماست تا کمتر دچار اشتباه شوید . بطور کلی گروه مشاوران آویژه نه تنها برای ازدواج بلکه در زمینه تربیت فرزندانتان شمارا همراهی خواهند کرد . حتی برای محصلین عزیز برنامه های تحصیلی دارد و شما میتوانید ازاین مرکز مشاوره تحصیلی بگیرید . جوانان عزیز که برای نظام وظیفه اطلاعاتی در اختیار ندارند برای آگاهی بیشتر میتوانند مشاوره نظام وظیفه بگیرند . خانواده های گرامی با سیر درسایت روانشناسی آویژه میتوانند ضمن مطالعه مقالات از مشاوران زبده خانواده نیزبهره مندشوند . شما هر سوالی که داشته باشید پاسخ خود را دریافت خواهید کرد . این سوالات میتواند در ارتباط با خانواده ، کودک ، جوان و نوجوان و علم روانشناسی باشد . امید که قدمی در راه سعادت شما برداریم .

Image for post
Image for post

انواع ازدواج

اما یکی دیگر از ازدواجهای بحث برانگیز ازدواج سپید است . در این ازدواج زن و مرد بدون اهمیت دادن به شروط ازدواج درکنار یکدیگر زندگی میکنند . آنها هیچ تعهد قانونی به هم ندارند و در بیشتر موارد تعهد اخلاقی هم ندارند . آنها تا وقتی برای هم مفید باشند در کنار هم هستند و بعد از آن براحتی از هم جدا زندگی میکنند . شاید اینگونه افراد قوانین ازدواج را دست و پا گیر میدانند . بیشتر چه کسانی مایلند اینگونه زندگی کنند ؟ کسانی که قوانین سنتی و دینی را تابو میدانند . کسانی که موقعیت اجتماعی ثابتی ندارند . کسانی که با هر خلق و خویی کنار نمی آیند و ارمان گرا هستند . توجه وعلاقه ای به خانواده ندارند علاقه ای به بچه دار شدن ندارند موقعیت تشکیل خانواده را ندارند . برخی نیز موقعیت تشکیل خانواده با فرد دلخواهشان را ندارند .

ازدواج مجدد به ازدواجی گفته میشود که بعد از فوت کردن همسر اول و یا جدا شدن از او صورت میپذیرد . برخی برای ازدواج مجدد تعصب نشان میدهند . برخی اعتقاد دارند بخت ، بخت اول است در صورتیکه هر کس حق دارد پس از فوت همسر از اول شروع کنند . اتفاقا اینگونه افراد شکست ناپذیرند و قدرت شروع مجدد را دارند . حال این ازدواج مجدد ممکن است ازدواج دائم باشد و یا موقت . اگر مرد یا زن که ازدواج مجدد میکند دارای فرزند باشد باید شرایط ویژه خود را در نظر بگیرد . انتخاب او باید به گونه ای باشد که همسر و فرزندش دچار نگرانی و مشکل نشوند . چنین فردی در انتخاب خود دقت بیشتری نشان میدهد . برخی هم که فرزند ندارند ازدواج مجدد آنها آسانتر است . ازدواج امر خطیری است و باید در آن همه جوانب را سنجید .

ازدواج موقت

برخی دیگر از ازدواج دائم امتناع میکنند و به ازدواج موقت تن میدهند . آنها نمیخواهند بین فرزند و همسرشان مشکلی پیش بیاید . حال این ازدواج ممکن است پنهانی باشد یا آشکار . در هر حال و به هر صورت ازدواج امری خطیر است که باید در انتخابمان دقت و هوشیاری به خرج دهیم . ما با ازدواج شخص دیگری را وارد حریم خصوصی خود میکنیم . حتی میتوان گفت خصوصی ترین حریممان را با همسرمان به شراکت میگذاریم . کسی در امر ازدواج حتی ازدواج سپید یا اینترنتی یا موقت پیروز است که به حساس بودن آن پی برده باشد . خوشبختانه درایران چون ازدواج مقدس است با هوشیاری انجام میشود . اما برخی رسمها مانع از خوشبختی برخی زنان و یا مردان میشود . البته در مورد ازدواجهایی که به نظر اشتباه می آیند . این رسوم غلط باعث هرز رفتن عمر انسانها میشوند .

سنتهایی هستند که میگویند با لباس سفید عروس رفتی با کفن بیا بیرون . شاید مثل زنانه باشد اما اگر مردی هم همسرش را طلاق بدهد مجبور است به او انگ بزند . بسیار دیده ام وقتی زن ومردی از هم جدا میشوند نمیتوانند بگویند با هم سازگار نبودیم . آنها بهانه تراشی میکنند و انگ میزنند . برروی کسی که باهم زیر یک سقف زندگی کرده اند عیب میگذارند تا طلاق خود را توجیه کنند . این فرهنگ غلطی است که باعث آسیبهای فراوانی میشود . وقتی مرد یا زنی از هم جدا میشوند فراموش میکنند که او یکی از والدین فرزندشان است . نمیدانند که با تهمت زدن به همسر سابق خود وجهه فرزندشان را خدشه دار میکنند . باعث از دست دادن اعتماد به نفس و غرور فرزندشان میشوند . درحالیکه خیلی راحت میتوانند بگویند او خیلی خوب بود منهم خوب هستم ولی با هم تفاهم نداشتیم . اشتباهمان را تکرار نکنیم.

Image for post
Image for post

اعتقاد من اینست که اگر ما مرتکب یک اشتباه شدیم و همسرمان را درست انتخاب نکردیم دلیلی ندارد تا آخر عمر به پای این اشتباه بسوزیم . تکرار اشتباه اشتباه است . البته نه به هر بهانه ای کاشانه خود را ویران کنیم اما اگر زندگی برای ما بس دشوار شده ادامه ندهیم . چه بسا همسرمان نیز از اینگونه رفتار تحقیر آمیزانه ما به تنگ آمده باشد . بله دوست نداشتن وتحمل کردن در واقع نوعی توهین وتحقیر است در اینگونه موارد مشاوره طلاق راهگشاست . در برخی موارد ما با تحمل از خانه یک کلبه متروک سرد میسازیم که دراین سرما فرزندمان وهمسرمان آسیب میبینند . چه بسا همسرمان نیز با فرد دیگر خوشبخت تر شود و با نشاط تر .

ساختن با عشق وامید کاری بس عاقلانه است . اگر قدرت داریم که با روحیه و با نشاط ادامه دهیم باور کنیم که قهرمان جزیره خوشبختی هستیم . اگر چنین قدرتی نداریم دیگران را با خود به زیر نکشیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید .

در این راستا روانشناسی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مرکز مشاوره ازدواج به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

منبع: Marriage Counselor

Written by

مشاوره خانواده و روانشناسی

Get the Medium app

A button that says 'Download on the App Store', and if clicked it will lead you to the iOS App store
A button that says 'Get it on, Google Play', and if clicked it will lead you to the Google Play store